Fundacja im. Krystiany Robb - Narbutt

Nagroda im. Krystiany Robb-Narbutt
Informacje organizacyjne

1. Zasady nadsyłania zgłoszeń

1. Zgłoszenia kandydatów do nagrody należy nadsyłać pocztą na adres:

Galeria Wizytująca
ul. Bema 65
01-244 Warszawa

1. Wszystkie zgłoszenia powinny być nadesłane w postaci zdjęć, reprodukcji lub w formie elektronicznej na płycie CD-ROM lub DVD-ROM wraz z dołączonym krótkim opisem (do 10 linijek tekstu drukowanego).

1. Każda reprodukowana praca powinna zawierać: tytuł, opis, imię i nazwisko artysty, fizyczne wymiary pracy, zastosowane techniki, datę powstania oraz CV zgłoszonego artysty lub grupy artystycznej.

1. Wybór zwycięzcy

1. Spośród nominowanych artystów jury Nagrody im. Krystiany Robb-Narbutt wybierze zwycięzcę konkursu. Prace jury będą utajnione i zakończa się do 29.06.2008 roku
    1. Zwycięzca zostanie ogłoszony podczas konferencji prasowej . Termin i miejsce  konferencji zostanie podany po zakończeniu prac jury.

1. Informacje o wyniku konkursu będą dostępne od dnia konferencji prasowej na stronie internetowej www.krystiana.bema65.art.pl, na stronach Artinfo, oraz www.tugaleria.pl

Zarząd Fundacji Krystiany Robb-Narbutt

Warszawa, 20.01.2008